Maak kennis met Xebius Media Groep

Welkom bij de Xebius Media Groep. Maak kennis met meer dan dertig jaar ervaring in communicatie en design voor print en online media. Wij bieden een scala aan unieke producten en diensten waarmee je jouw bedrijf op de juiste manier mee onder de aandacht kunt brengen:

  • Sign en print
  • Webdesign
  • Printmedia
  • Visuals
  • Reclame
  • Marketing
  • Eigen uitgeverij en titels

Eigen productie

Vandaag besteld, maar liever gisteren in huis? Geen probleem. Een groot deel van onze producten is supersnel te leveren. Wij beschikken over een eigen productielocatie in Hendrik-Ido-Ambacht.

 

Ons team

 

Martin de Keizer

Directeur
martin@xebius.nl

 

Levi Westerman

Vormgever/Webdesigner
levi@xebius.nl

Dennis de Jongste

Accountmanager
dennis@xebius.nl

 

Karin Brouwer

Vormgever
karin@xebius.nl

Annette de Keizer

Accountmanager
annette@xebius.nl

 

Kirsten Pegtel-Tillemans

Vormgever
kirsten@xebius.nl

Stefan Stolk

Marketing en Communicatie
stefan@xebius.nl

 

Jeroen Flipse

Productie
info@xebius.nl

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en profiteer van diverse aanbiedingen!

Contact

Xebius Media Groep
Nijverheidsweg 32
3341 LJ Hendrik-Ido-Ambacht
Telefoon: +31 (0)78 681 27 33
E-mail: info@xebius.nl

© 2020 - Xebius Media Groep

Inloggen

Log eenvoudig in met je account. Of wanneer je nog niet geregistreerd bent, klik je op Account maken.

Nog niet ingelogd

Emailadres
Wachtwoord
Inloggen
Maak een account
Ik weet mijn wachtwoord niet.
Sluit venster